Керівник +38 (067) 373-29-64
Головний менеджер +38 (067) 372-48-94
Головний офіс +38 (067) 372-47-14

Техно Буд

Будівельне підприємство ТОВ «Техно-Буд Сервіс» засноване в 2007 році, яке має багаторічний досвід у будівництві, реконструкції та ремонту доріг і шляхопроводів, житлових багатоповерхових будинків, торгово-розважальних центрів, водозахисних, берегоукріплюючих промислових та інших гідроспоруд, рекреаційних об’єктів та паркінгів, автозаправочних та сервісних об’єктів. Особливою гордістю нашого підприємства є участь у будівництві верхньої водойми найбільшої у Європі – Дністровської ГАЕС, та об’їзної дороги навколо міста Чернівці.
В теперішній час підприємство інвестує та будує житловий комплекс у місті Чернівці – «Європейський квартал»
Протягом 2007 – 2019 років побудовано багато кілометрів доріг 2 та 3 категорій в таких областях України: Київська, Полтавська, Харківська, Чернівецка.
ТОВ «Техно-Буд Сервіс» має в наявності 117 одиниць спеціалізованої, сучасної будівельної техніки. Підприємство базується, як в місті Чернівці так і в Києві.
Якість перерахованих будівельних робіт забезпечує штат висококваліфікованих інженеро-технічних працівників, операторів будівельної техніки та інших фахівців. Наявні технічні засоби та організаційні методики дозволяють підприємству оперативно в оптимальні терміни розвернути виробничі майданчики, облаштувати побутове містечко та приступити до виконання робіт в будь-якому місці нашої України.