Керівник +38 (067) 372-29-64
Головний менеджер +38 (067) 372-48-94
Головний офіс +38 (067) 372-47-14

Ортопедичні ліжкові каркаси

Ортопедичні каркаси для ліжка на ламельній основі – наш виріб який зробить Ваш сон і відпочинок комфортним! Компанія ТЕХНО виробляє якісні, відповідні до європейських технологій, ортопедичні основи для ліжка з деревини бука.

Ера металевих пружин і ДСП-основ під матрац закінчилась. Сучасні технології дозволяють виготовляти міцні легкі безшумні сітки для ліжка.

Корпус каркаса складається з рами царги з натурального дерева і поперечних планок (ламелі). Ламелі завдяки своїй пластичності діють подібно до амортизаторів під тілом. Також вони збільшують ортопедичний ефект вашого матраца. Ламелі кріпляться до рами за допомогою спеціальних кріплень з каучуку.

На відміну від пустотілих металевих каркасів, наші основи для ліжка вироблено з легких міцних приємних на дотик і зручних у використанні матеріалів. У комбінації з матрацом, дерев’яний каркас послужить Вам, як економний варіант ліжка.

Каркас ліжка компанії ТЕХНО транспортується в малогабаритній упаковці і легко збирається. Дерев’яні рами пропонуються у вигляді конструктора з повністю розбірними елементами.

Компанія ТЕХНО пропонує різні версії каркасів: з пружинним (здвоєним) способом кріплення ламелей для більшої м’якості і гнучкості ліжка, з підйомним механізмом для регулювання положення ніг і голови, з регуляторами жорсткості, розподільниками ваги і економ варіанти. Всі моделі є в нашому каталозі вище.

Переваги дерев’яних ортопедичних каркасів для ліжок від компанії ТЕХНО:

  • натуральні матеріали – деревина бука (кращі співвідношення еластичності і стійкості до пошкоджень)
  • невелика вага конструкції
  • безшумні кріплення рухомих елементів (ламелей)
  • міцна спеціальна рама (царга). Вона відрізняється від пустотілих металевих рам безшумністю і надійністю експлуатації
  • зручність транспортування та монтажу
  • великий вибір модифікацій каркасів